Вітаємо!
Вітаємо! Наші педагоги на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» - другі.
Романова Людмила Олексіївна, вчитель біології ЗОШ № 9 увійшла до фіналу обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», який проходив з 14 по 16 лютого 2017 року і включав наступні конкурсні випробовування:
- майстер-клас «Я роблю так»;
- експертний аналіз навчального матеріалу підручника;
- навчальних проект;
- відкритий урок.
За підсумками конкурсу Романова Л.О. зайняла ІІ місце. Вітаємо!

Вітаємо!
Вітаємо! Вітаємо Романову Людмилу Олексіївну, вчителя біології загальноосвітньої школи №9 з виходом у фінал на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017".
Очний підсумковий обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017" проводитиметься з 14 по 16 лютого 2017 року та включатиме наступні конкурсні випробовування:
- Майстер-клас "Я роблю так".
- Експертний аналіз навчального матеріалу підручника.
- "Навчальний проект".
- Відкритий урок. Бажаємо подальших успіхів!

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» завершився. Підведено підсумки.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» завершився. Підведено підсумки. З метою виявлення та підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх творчої активності, професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків у місті в 2016-2017 навчальному році було проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу „Учитель року - 2017” з таких номінацій: «Початкові класи», «Біологія», «Музичне мистецтво».
До оргкомітету було надано 21 заяву із навчальних закладів міста №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 20, гімназії №1»Надія», багатопрофільної гімназії №2, гімназії №3 «Сузір’я», БМЛ та ПНВК «Капітошка». У номінації «Біологія» брали участь 6 вчителів, «Початкова освіта» - 13, «Музичне мистецтво» - 2. Слід відначити, що кадровий потенціал конкурсантів був значно вищим, ніж за попередні роки. Серед учасників конкурсу 9 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 6 - І кваліфікаційної категорії , що складає 71,5%, 4 – ІІ кваліфікаційної категорії, 2 вчителі – «спеціаліст», 7 учителів мають звання «старший учитель», «учитель – методист» – 1 педагог. Порівняно з попередніми роками склад учасників міського туру конкурсу за педагогічним стажем, також суттєво омолодився. Педагогічний стаж конкурсантів понад 20 років – 10 учителів, від 10 до 20 років – 5, до 10 років – 6 учителів. Переважна більшість учасників конкурсу – 14 вчителів, що становить 66%, працюють у загальноосвітніх школах, решта в школах нового типу. Докладніше

Міський етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" доходить до фінішу
Міський етап Всеукраїнського  конкурсу  "Учитель року - 2017" доходить до фінішу        На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, розпорядження голови обласної державноїадміністрації від 26.10.2016 № 629 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», наказу відділу освіти виконкому Бердянської міської ради від 07.11.2016 № 271 «Про проведення міського конкурсу «Учитель року – 2017» з 14 листопада по 14 грудня 2016 року в нашому місті стартував щорічний Всеукраїнський конкурс „Учитель року - 2017”, який проходить у три етапи: І (міський), ІІ (обласний), ІІІ (всеукраїнський). Мета конкурсу – виявлення талановитих педагогів, поширення передового педагогічного досвіду, підняття престижу вчительської професії.
Серед педагогічної громадськості нашого міста він викликав не абиякий інтерес. У цьому навчальному році навчальні заклади міста Бердянська були, як ніколи, активними, представлено 21 педагога із загальноосвітніх закладів міста №№1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 20, гімназії №№ 1, 2, 3, БМЛ, ПНВК «Капітошка». Цього разу за перемогу змагалися 13 вчителів початкових класів, 6 вчителів біології та 2 - музичного мистецтва.
Учасники конкурсу, в основному, досвідчені вчителі зі стажем більше 15 років, пробували свої сили й молоді вчителі.
Фахове журі конкурсу за відповідними критеріями оцінювали методику проведення уроку, його інноваційність та ефективність. До 19 грудня 2016 року будуть підведені підсумки міського етапу і визначені учасники обласного конкурсу.
То ж побажаємо нашим педагогам натхнення, творчих злетів, і в обласному етапі хай переможе кращий!

«Вчитель року - 2017»
«Вчитель року - 2017» 14 грудня в Бердянській загальноосвітній школі №1 в рамках Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «Початкова освіта» відбувся урок природознавства в 2-Г класі з теми «Як звірі готуються до зими», який підготувала й провела вчитель початкових класів Іванічева Ольга Олексіївна (І категорія).
Урок пройшов у ігровій формі з дотриманням усіх вимог до організації навчального процесу в початковій школі. А реалізувати освітні цілі вчителю допомагав казковий герой – маленький Кротик-Поспішайко, який заблукав у лісі й шукав свого дідуся протягом усього уроку. Учні із задоволенням йому допомагали, виконуючи різноманітні завдання. Для активізації дітей на уроці та охоплення їх усіх роботою Ольга Олексіївна підготувала чимало інтерактивних вправ та дослідницьких завдань. Цікава презентація до уроку, уміло підготовлена вчителем, сприяла активізації пізнавальної діяльності й творчої активності школярів. На уроці діти із задоволенням працювали в групах, розгадували ребуси, брали участь у бліц-турнірі тощо. І про збереження здоров’я учитель не забула: для зняття фізичної напруги м’язів та сприяння збереженню зору діти разом із вчителем залюбки виконали дві фізкультхвилинки. У процесі навчальної діяльності було створено ситуацію успіху, учні отримали задоволення від власної роботи на уроці. Фотозвіт

«Вчитель року - 2017»
«Вчитель року - 2017» 13 грудня в гімназії № 1 «Надія» в рамках конкурсу «Учитель року» було проведено урок біології досвідченим педагогом Валентиною Георгіївною Циганок. Підсумкове заняття з теми «Дихання» було незвичайним, бо пройшло в формі віртуальної екскурсії до національного інституту фтизіатрії та пульмонології, де дев’ятикласники, отримавши перепустки до закладу за блискучими результатами експрес-опитування, зустрілись із завідувачами кафедр валеології, фізики та хімії, анатомії та фізіології, котрі розповіли учням багато цікавого. А потім гімназисти під керівництвом науковців виконували проекти і презентували їх. Високий рівень знань з проблеми дослідження діти підтвердили під час проходження on-line тестування.
Такі нетрадиційні форми проведення уроків стали візитною карткою Валентини Георгіївни, яка підтвердила свою високу професійну компетентність і конкурентоспроможність. Фотозвіт

«Вчитель року - 2017»
«Вчитель року - 2017» 12 грудня в Бердянській спеціалізованій школі І - IІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов в рамках Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" учитель біології Касян Наталія Володимирівна провела у 7-Б класі відкритий урок з предмету біологія тварин. Тема уроку " Адаптаційні особливості будови акули – пристосування до водного середовища.". Протягом уроку Наталія Володимирівна формувала в учнів уміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, узагальнювати та розширювати уявлення про залежність природничих компонентів, розвивати мислення в процесі навчання біології на основі інтеграції різних предметів, творчу самостійність в навчанні.

«Вчитель року - 2017»
«Вчитель року - 2017» 9 грудня 2016 року в Бердянській гімназії № 3 «Сузір’я» пройшов відкритий урок в рамках конкурсу «Вчитель року - 2017» з навчання грамоти в 1-В класі, вчитель Супрунець Жанна Павлівна (вчитель вищої категорії, педагогічне звання сташий учитель) з теми «Звуки [з], [з’]. букви З,з (зе). Читання складів. Звуко-буквенні зіставлення. Робота з текстом. Моделювання речень». Урок вірізнявся інформаційною насиченістю, продуманістю використаних різноманітних інтерактивних прийомів та методів, залученням учнів до активної співпраці. На уроці було продемонстровано ефективне використання засобів навчання (слово вчителя, оформлення класної дошки, схеми-алгоритми, презентація, відео матеріал), що дало змогу першокласникам добре засвоїти навчальний матеріал і реалізувати поставлені завдання. Учні були дуже зацікавлені навчальними завданнями, творчо працювали в парах та групах, виконували індивідуальні завдання. Урок був компетентнісно орієнтованим, що сприяло цілісному сприйняттю навчального матеріалу, формуванню системного мислення, позитивного емоційного ставлення до пізнання й відповідав сучасним вимогам визначеним у Державному стандарті початкової загальної освіти. Фотозвіт

«Учитель року - 2017»
«Учитель року - 2017» 8 грудня в Бердянській загальноосвітній школі №7 в рамках Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" вчитель початкових класів Баталова Олена Олександрівна провела у 3-Б класі відкритий урок з предмету "Я у світі". Тема уроку "Людські чесноти". Протягом уроку вчитель формувала в учнів предметні, соціальні, загальнокультурні, здоров'язбережувальні, комунікативні компетентності. Учні оперували такими поняттями, як: людські чесноти, вади; встановлювали причинно-наслідкові зв'язки між вчинком і наслідком. Чільне місце на уроці було відведено виховному аспекту - вихованню доброзичливого ставлення до оточуючих, формуванню найкращих людських рис, прагненню удосконалювати внутрішній світ, бажанню робити добрі справи. Учні були активними учасниками навчально-виховного процесу. Фотозвіт

«Учитель року - 2017»
«Учитель року - 2017» 7 грудня в Бердянській загальноосвітній школі №2 в рамках Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» вчитель початкових класів Карпець Надія Миколаївна провела у 2-Б класі відкритий урок з позакласного читання. Форма проведення – квест. Протягом 2-х років вчителька впроваджувала пілотний навчально-пізнавальний проект на уроках позакласного читання під гаслом «З книгою у життя». Надія Миколаївна вже кілька років плідно працює над формуванням життєвих компетентностей через проектну діяльність на уроках читання. Діти оперували такими складними поняттями як «буккроссинг», «книга-білінгва» та «книга-трилінгва», відпрацьовували спеціальні читацькі навички, моделювали обкладинки книг. Справжньою подією стала презентація книги-трилінгви сучасного українського письменника Олега Чаклуна «Мрія. Drim. Мечта». Учні 2-го класу читали її російською, українською та англійською мовами. Заслуговувала на увагу і «Вільна полиця» або «Полиця буккросера», на якій стояли книги різні за жанром, які вже прочитали діти і радили прочитати своїм однокласникам.
Запальний «Флешмоб» переконав усіх присутніх, що читати – це цікаво, корисно та модно. Підведення підсумків особисто кожним учнем «Моє сузір’я успіху» стало логічним фіналом уроку.

Спортивне свято «Тато,мама,я-дружна сім’я» у Бердянській багатопрофільній гімназії №2
Спортивне свято «Тато,мама,я-дружна сім’я» у  Бердянській багатопрофільній гімназії №2 5 грудня 2016р.,напередодні дня Збройних Сил України, у Бердянській багатопрофільній гімназії №2 відбулося спортивне свято «Тато,мама,я-дружна сім’я». На свято завітали не тільки батьки учнів ,а й маленькі вихованці дошкільного навчального закладу «Оленка».
Родини взяли активну участь у естафетах, а саме: «Не загуби м’яча»,«Стрибки у мішках», «Художники», «Гусеничка» та ін.. А також була проведена гра з вихованцями ДНЗ № 34. Конкурси для вболівальників та спортивні змагання для сімейних команд не залишили байдужим жодного учасника.
Загальна атмосфера підсилювалася виступами талановитих дітей у хореографії , у вокальних композиціях, у спорті.
Як підсумок спортивних змагань, найактивніші сім’ї були нагороджені грамотами гімназії.
Тож продовжуємо закладати певні традиції щодо пропагування здорового способу життя! Фотозвіт
Назад 1 2 Далі
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua