Золотий фонд 2016 року
Лауреатом щорічної обласної педагогічної премії у 2016 році від міста Бердянськ стала: Гонтар Валентина Миколаївна вчитель української мови та літератури Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Бердянської міської ради Запорізької області.

Гонтар Валентина Миколаївна розпочала педагогічну діяльність у 1983 році. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 працює з 1994 року. Учитель має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель - методист». Загальний стаж роботи 34 роки.
Валентина Миколаївна постійно займається самоосвітою. З 2011 року працює над науково-методичною проблемою «Акмеологічний підхід до розвитку креативних здібностей учнів на уроках української мови та літератури». З 2008 по 2014 роки працювала в профільних класах суспільно- гуманітарного напряму.

Учитель активно займається методичною роботою на рівні школи та міста. З 2011 по 2014 рік очолювала міську творчу групу «Навчання української мови та літератури в системі профільної освіти», з 2014 року є керівником шкільної творчої групи «Організація профільної та допрофільної підготовки учнів». Нею був проведений семінар-практикум для вчителів школи «Особистісне та професійне самовдосконалення». Гонтар В.М. залучається до експертного оцінювання робіт учасників міських олімпіад і конкурсів.

У 2013 році брала участь у Конкурсі на кращу розробку компетентнісно орієнтованого уроку, який проводив часопис «Все для вчителя».
Гонтар В.М. постійно ділиться своїми методичними надбаннями у фахових виданнях.
З метою організації самоосвітньої діяльності учнів, налагодження дистанційного навчання та популяризації педагогічного досвіду Валентина Миколаївна створила персональний блог «Чарівне слово» http://charivneslovo.blogspot.com/.

У 2014 році на обласній педагогічній виставці «Освіта Запорізького краю - 2014» був представлений збірник «Технологічні модульні карти з української літератури 10-11 клас (профільний рівень)», куди ввійшли розробки Гонтар В.М. У 2016 році на виставці «Освіта Запорізького краю - 2016» була презентована «Програма самореалізації особистості на уроках української мови та літератури».

Значної уваги вчитель надає роботі з обдарованими дітьми. Поряд із стандартними завданнями Гонтар В.М. пропонує учням такі, які вимагають креативного мислення, творчих пошуків, оригінальності, винахідливості. Вона залучає своїх вихованців до участі в предметних олімпіадах, творчих конкурсах, результати яких демонструють систему роботи вчителя та підтверджують високий фаховий рівень:
2011-2012 навчальний рік
Просвірова Таїсія - І місце у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
2012-2013 навчальний рік
Просвірова Таїсія - І місце у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка
2013-2014 навчальний рік
Просвірова Таїсія - І місце у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка
Просвірова Таїсія - ІІ місце у ІV (Всеукраїнському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка 2014-2015 навчальний рік
Просвірова Таїсія - ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Просвірова Таїсія - ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 2015-2016 навчальний рік
Просвірова Таїсія - І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Просвірова Таїсія - ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

За підсумками ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Просвіровій Таїсії, учениці 9- В класу, призначено стипендію Президента України.
Відомо, що творчий учень є дзеркальним відображенням творчого вчителя. Випускники Гонтар В.М. навчаються у вищих навчальних закладах філологічного спрямування.

За сумлінну багаторічну працю, досягнуті результати в роботі Гонтар В.М. нагороджена: Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за успіхи в навчанні і вихованні підростаючого покоління, сумлінне ставлення до службових обов’язків (наказ МОНУ № 980-к від 17.08.2006 р.), Грамотами відділу освіти Бердянської міської ради за багаторічну сумлінну роботу, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління (2007 р., 2010 р., 2012 р., 2014 р.), Подякою управління освіти Запорізької облдержадміністрації за активну участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті педагогічних інновацій у 2007р. (наказ облУОН № 570 від 25.12.2007 р.), Почесною Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації за якісну підготовку переможця обласного етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ Департаменту від 30.01.2013 р. № 082), Почесними Грамотами міського голови за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, професійну майстерність та з нагоди Дня працівника освіти (2012 р., 2014 р.), Грамотою міського голови за високу результативність роботи з обдарованими дітьми та підготовку переможця IV (державного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2015 р.), Подякою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу розвитку інтелектуального потенціалу підростаючого покоління Запорізького краю (2016 р.).
Валентина Миколаївна додержується педагогічної етики, моралі, користується авторитетом серед педагогічного колективу, учнів, батьків.

З нагоди Дня працівників освіти були нагороджені:

Медаллю « За вагомий внесок у розвиток міста»

1. Бельчева Наталя Лаврентіївна, учителя початкових класів Бердянської гімназії № 1 «Надія».
Загальний стаж роботи 47 років , з них 20 – на посаді учителя початкових класів Бердянської гімназії№1 «Надія».
Ґрунтовні теоретичні знання з педагогіки та психології молодших учнів разом із природними здібностями до організаційної роботи мають результат в науково – педагогічному проекті «Інтелект». Успішно працює над проблемною темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в початковій школі на уроках літературного читання та української мови». Передає свій педагогічний досвід колегам через проведення відкритих уроків, майсер – класів, семінарів, висвітлює досвід роботи на власному блозі. Нагороджена Почесним знаком Міністерства освіти і науки «Відмінник освіти України», відомчими відзнаками та міського голови.

2. Михайличенко Валентина Михайлівна, заступника директора з навчально - виховної роботи Бердянської загальноосвітньої школи №11.
Загальний педагогічний стаж роботи 45 років, з них 42 у загальноосвітній школі №11.
Стиль роботи Валентини Михайлівни відображає вміння координувати і направляти діяльність педагогічного колективу в позитивне русло в реалізації поставлених завдань. На високому рівні організовує методичну роботу, забезпечує координацію роботи шкільних методичних об′єднань вчителів початкової ланки та вчителів математики. Узагальнює та впроваджує у навчально –виховний процес школи передовий педагогічний досвід.
Нагороджена Почесним знаком Міністерства освіти і науки «Відмінник освіти України» , відомчими відзнаками та міського голови.

3. Кузнєцова Людмила Володимирівна, учителя російської мови та зарубіжної літератури Бердянської загальноосвітньої школи №3.
Загальний педагогічний стаж 25 років, із них 25 у даному колективі. Результати її роботи підтверджуються такими показниками: призові місця на міських , обласних етапах предметних олімпіад. Учні переможці міжрегіонального конкурсів , твори яких увійшли до друкованих збірників. Друкується у виданнях Міністерства освіти і науки України. Голова журі з перевірки робіт учасників ІІ ( міського) та ІІІ (обласного) етапів олімпіади з російської мови та літератури.
Член журі обласних конкурсів ораторського мистецтва та «Ювілей улюбленої книги». Людмила Володимирівна з 2005 року – керівник міського методичного об'єднання вчителів російської мови та літератури. Нагороджена відомчими відзнаками та міського голови.

4. Семененко Людмила Михайлівна, учителя української мови та літератури Бердянського муніципального ліцею. Загальний педагогічний стаж 41 рік. Людмила Михайлівна активно займається методичною роботою на рівні школи й міста: очолювала міське та шкільне методичне об'єднання учителів української мови та літератури. Значну увагу надає роботі з обдарованими учнями. Своїм досвідом ділиться на сторінках фахових видань, веде персональний блог. Учитель бере участь у науково-практичних конференціях та наукових читаннях Інституту філології БДПУ. Нагороджена відомчими відзнаками та міського голови.

Міською педагогічною премією

1. Вініченко Катерина Миколаївна, тренер – викладач з ушу дитячої юнацької спортивної школи ім. заслуженого учителя України Назарова Є.І. відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Запорізької області
Серед вихованців Вінніченко Катерини Миколаївни - чемпіон Світу та Європи – майстер спорту міжнародного класу Драгой Денис, абсолютна чемпіонка Європи 2016 року, майстер спорту України – Березіна Олександра. У складі національної збірної України з ушу - 8 вихованців Катерини Миколаївни, представників дитячо – юнацької спортивної школи відділу освіти м. Бердянска.

2. Коробова Ольга Олександрівна, заступник директора з навчально – виховної роботи Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області
Учитель - методист вищої категорії англійської мови працює у БСШ № 16 з 1992 року. Займається видавничою діяльністю, бере участь у Всеукраїнських конференціях і фахових конкурсах. Переможець 2 етапу Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності у номінація «Галерея інноваційного пошуку» ( робота «Становлення творчої особистості через клубну діяльність»; учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування особистості громадянина та патріота в системі освіти України»; лауреат конкурсу планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін» для учителів освітніх закладів Донецької, Луганської, Одеської, Херсонської, Запорізької областей України тощо. Модератор проекту «Мовні табори 2016» в межах загальноміського проекту «Рік англійської мови в Бердянську. Крок за кроком». Автор і керівник проекту «Мій розумний клас» у рамках участі в міжнародній програмі психосоціальної підтримки для дітей і підлітків «Знаю. Можу. Роблю», розробленою Датською Радою по біженцях в Україні, що отимала грант на придбання інтерактивної дошки й обладнання для мультимедійного кабінету.

3. Полященко Валентина Іванівна, учитель російської мови та світової літератури Бердянської гімназії №3 «Сузір’я» Бердянської міської ради Запорізької області. Учні переможці і призери ІІІ (державного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови літератури та отримала Гран - прі Міжнародної олімпіади з російської мови і літератури. Впродовж трьох років її учні переможці та призери обласного етапу олімпіади з російської мови і літератури.

4. Осадча Яна Геннадіївна, керівник музичний Комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла-садок) № 3 «Ластівка» Бердянської міської ради Запорізької області. Чуйний, відповідальний , творчий педагог. Незмінний режисер – постановник проведення міських фестивалів «Вихователь року», «Бердянські кнопочки», «Фестиваль сім′ї».

5. Якуніна Олена Миколаївна, учитель початкових класів Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бердянської міської ради Запорізької області. Олена Миколаївна вже понад 30 років працює класним керівником . Особливістю її педагогічної діяльності усі ці роки було широке впровадження інтерактивних форм і методів навчання. У 2015 році Олена Миколаївна почала впровадження інноваційної методики «Кола друзів», а на даний час активно працює над створенням шкільного Анти кафе.

Почесною грамотою міського голови

1. Вербицька Олена Іванівна, директора Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №13;

2. Тверітінова Ігоря Олексійовича, директора Бердянського муніципального ліцею;

3. Кривунь Оксану Василівну, директора Бердянської гімназії №3 «Сузір′я»;

4. Клименченко Юрія Дмитровича, директора Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9;

5. Борисова Наталя Петрівна, учителя іноземної мови Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11. Має високу професійну підготовку, володіє сучасними ефективними формами й методами організації навчально-виховного процесу, забезпечує високу результативність своє праці. Активно займається методичною роботою. Очолює міську школу набуття науково-методичного досвіду «Від успішного вчителя до успішного учня», керує секцією вчителів англійської мови міського методичного об’єднання вчителів іноземної мови.

6. Веселова Марина Віталіївна, учитель хімії Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Учитель з династії педагогів. Має високу професійну підготовку. Її учні є переможцями ІІ( міських) та ІІІ ( обласних етапів учнівських олімпіад з хімії. У 2016 стала переможцем Всеукраїнського Інтернет конкурсу «Учитель року 2016» з хімії за версією природничого журналу «Колосок».

7. Гончар Олена Олександрівна, вихователь – методист Комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку ( ясла – садок) №40 «Калинка». Педагогічне кредо Олени Олександрівни: створити в дошкільному закладі такі умови, щоб він був місцем радості для дітей, місцем творчості для вихователів, місцем впевненості та спокою для батьків.

8. Онищенко Олена Олександрівна , директор Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Як директор школи прагне до максимального особистого внеску в справу розвитку творчого потенціалу кожного педагога і колективу в цілому. ;

9. Клименченко Тетяна Дмитрівна, учитель математики Бердянського муніципального ліцею. Учні Тетяни Дмитрівни щороку беруть участь у ІІ ( міському) та ІІІ ( обласному) етапах олімпіади з інформатики та стають її переможцями. Вихованці Тетяни Дмитрівни є учасниками та переможцями предметних конкурсів «Кенгуру» та «Бобер» ( золотий сертифікат).

10. Лагошину Олену Григорівну, керівника зразкового театрального колективу Центру дитячо–юнацької творчості ім. Є.Руднєвої;

11. Скорик Андрій Валентинович, керівника гуртка Клубу юних моряків «Азовець». Під керівництвом Андрія Валентиновича вихованці неодноразово приймали участь у міжнародних та Всеукраїнських змаганнях з морського багатоборства. Улітку 2016 року команда посіла ІІІ призове місце на Всеукраїнському зльоті клубів юних моряків в м. Харкові, ІІІ місце на вітрильній регаті «Кубок Азовського моря».

12. Чуйко Алла Михайлівна, учитель початкових класів Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Педагогічне кредо Алли Михайлівни «На учительській совісті найцінніше, що є в світі – Людина». Професіонал своєї справи, майстерно володіє інноваційними освітніми технологіями, активно використовує їх у своїй діяльності.

13. Черепеніна Ірина Володимирівна, учитель української мови та літератури Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 учитель вищої категорії, 36 років викладає українську мову та літературу у ЗОШ № 7. Знаходиться у постійному творчому пошуку, вміє помітити творчий потенціал дитини і розвинути його. Учасники її «Літературної майстерні» щороку є переможцями та призерами міських і обласних творчих конкурсів: Всеукраїнський конкурс «Об´єднаймося ж, брати мої» (номінація «Поезія») – І місце; «Космічні фантазії» - І місце (обласний етап), «Нам не потрібна війна» - ІІ місце, «Ми за єдину Україну!» - І місце (міський етап; «Чорнобиль – пам´яті сторінка» - ІІ місце. Їхні роботи друкуються в альманахах і поетичних збірках.

14. Шестопал Олена Анатоліївна, учитель фізичної культури Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Під керівництвом цієї тендітної жінки злагоджено працюють 30 чоловіків і 10 жінок , бо Олена Анатоліївна вже 5-й рік поспіль очолює міське методичне об′єднання вчителів фізичної культури. У складі команди Олена Анатоліївна неодноразово представляла наше місто на змаганнях зонального й обласного рівнів і завжди з позитивним результатом і призовими місцями .

Грамотою міського голови

1. Воробйова Антоніна Дмитрівна, вихователь Комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку ( ясла – садок) №34 «Оленка» - творчий, активний, ініціативний педагог, який втілює у собі унікальний і великий талант – дарувати своє дітям.

2. Воробйов Олег Миколайович, учитель трудового навчання Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Олег Миколайович вважає , що успіх дітей залежить від майстерності вчителя. Підготовлені їм учні протягом останніх 5-ти років неодноразово ставали переможцями та призерами міських олімпіад. Забезпечує залучення кожного учня до процесу активного учіння, використовуючи домінуючу технологію - метод проектів.

3. Гавриленко Галина Володимирівна, учитель початкових класів Бердянської гімназії № 3 «Сузір’я». Висококваліфікований вчитель, добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує в роботі індивідуальні особливості своїх вихованців. На її уроках панує творча, доброзичлива атмосфера, учні беруть активну участь у навчальному процесі. Завдячуючи правильній організації роботи Галина Володимирівна досягла високого рівня засвоєння учнями навчального матеріалу.

4. Григоренко Тетяну Анатоліївну, керівника музичного Комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла – садок) №41 «Казка». Це прекрасна жінка, все своє життя присвятила дітям. Саме вона розкриває перед малечею чарівний світ музики, допомагає дітлахам розкрити свої здібності. Тетяна Анатоліївна – талановитий музичний керівник, чудова людина, яка своєю самовідданою працею заслуговує любов та повагу, як дітей, так і їх батьків.

5. Каліберда Лілія Євгенівна, учитель української мови та літератури Бердянського навчально –виховного комплексу №1 «Мрія».
Її учні вже не один рік є переможці олімпіад обласного рівня із основ християнської культури.. Ліля Євгенівна активна участи ниця обласних методичних заходів вчителів з предметів морально –естетичного спрямування.

6. Кидалова Наталя Вікторівна, учитель російської мови та літератури Бердянської загальноосвітньої школи №6. Учитель досконало володіє методиками інтерактивного, проектного, компетентністно – орієнтованого навчання, цим самим створює сприятливі умови для розвитку і удосконалення умінь і навичок самостійної роботи не лише на уроках, а і в позаурочний час.

7. Кириленко Ірину Валентинівну, учителя російської мови та зарубіжної літератури Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №13;
відповідальний, творчий вчитель з 32 річним педагогічним стажем. Її уроки цікаві, відрізняються чіткою організацією навчального процесу, глибоким змістом, методичною майстерністю. Ірина Валентинівна – ініціатор та ведуча конкурсів, літературних вечорів, позашкільних заходів. Особистим прикладом сприяє розкриттю творчого потенціалу дітей, створює ситуацію успіху. Учні Ірини Валентинівни є постійними призерами предметних конкурсів та олімпіад всіх рівнів.

8. Чернишова Інна Олександрівна, керівника музичного Комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку ( ясла – садок) №36 «Чебурашка». Активний учасник у загальноміських заходах, а саме: «Тато , мама, я – спортивна сім'я», «Бердянські кнопочки» , «Вихователь року». Публікується у фахових виданнях. Має великий спектр захоплень: музика, спів, живопис, лірика.

9. Євдокимова Тетяна Василівна, учитель української мови та літератури Бердянської загальноосвітньої школи №4, творчість та харизма якої, захоплює учнів та колег уже майже два десятки років. Під чуйним керівництвом Тетяни Василівни учні 4- ї школи неодноразово здобували перемогу у творчих конкурсах різного рівня: І місце у обласних конкурсах «Шанує Тараса велика родина…», «Подаруй мені казку» та багато інших.

10. Фролова Юлія Вікторівна, вихователь групи продовженого дня Бердянської гімназії №1 «Надія». Юлія Вікторівна педагог - професіонал. Має високу загальну культуру, на заняттях створює умови для надання всім учням якісних освітніх послуг. Багато уваги приділяє згуртуванню учнівського колективу, формування у учнів загальнолюдських якостей.

Подякою міського голови

1. Дубінін Андрій Олександрович, учитель інформатики Бердянської спеціалізованої школи №16; - вчитель-методист вищої категорії інформатики та інформаційних технологій. У БСШ №16 працює з 2000 року. За час роботи в навчальному закладі Дубінін А.О. зарекомендував себе як відповідальний, досвідчений педагог. Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, готує їх до участі в учнівських олімпіадах. За п'ятнадцять років роботи в школі підготував 69 переможців міського етапу та 12 переможців обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, а також 1 призера Малої Академії наук. Протягом десяти років є членом журі міських предметних олімпіад з інформатики і два роки – обласних.
Активний учасник роботи шкільного та міського методичних об’єднань учителів інформатики. Розробник та адміністратор сайтів школи, міських методичних об’єднань учителів інформатики та фізичної культури, відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради.
Переможець обласного конкурсу на кращий сайт освітнього закладу, обласного конкурсу «Історія школи».

2. Зіненко Олена Вікторівна, учитель англійської мови Бердянської багатопрофільної гімназії №2 У 2015/2016 навчальному році учасник конкурсу «Учитель року». Підготувала призера ІІ (обласного) етапу захисту науково –дослідницьких робіт Малої академії наук з англійської мови.

3. Іордатій Ілля Вікторович, керівник гуртка Станції юних техніків. Дипломант І та ІІ ступенів в обласних конкурсах – виставках з військового стендового моделювання. Ілля Вікторович виховує підлітків в дусі патріотизму, розвиває такі риси характеру як мужність, наполегливість, толерантність, витримку.

4. Левченко Валентину Миколаївну, методиста методичного кабінету відділу освіти виконкому Бердянської міської ради. Валентина Миколаївна у своїй діяльності виявляє високий рівень професіоналізму , ініціативу і творчість. Відповідальний, вимогливий і досвідчений методист. Творчо впроваджує в практику роботи вчителів біології, хімії, географії все цінне і перспективне , що створюється в освітньому процесі. На високому рівні забезпечує координацію науково-методичної роботи заступників директорів з обдарованою молоддю.

5. Сейтмємєтова Олена Олександрівна, вихователь Комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку ( ясла – садок) №39 «Веселка». Педагог з великої літери. Спокійно і лагідно веде свою малечу по країні дитинства, зростаючи гідних українців, оберігаючи їхні крихітні мрії.

6. Сердюк Олена Костянтинівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20. Педагогічний стаж 32 роки. Активний учасник науково – практичних семінарів, Всеукраїнських наукових конференціях з предмету викладання. Готує учнів до написання робіт у конкурсі - захисту Малої академії наук.

7. Черненко Антоніна Володимирівна, заступник директора з навчально –виховної роботи Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 має 30 років педагогічного стажу у школі. Досвід роботи на посаді вчителя та заступника директора дає певні результати у загальних досягненнях закладу. Сумлінне відношення Антоніни Володимирівни до своєї праці - приклад для роботи підлеглих.

8. Хоменко Марина Григорівна, вихователь Комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку ( ясла – садок) № 28 «Малятко». Досвідчений та творчий педагог, активно приймає участь у відродженні і розвитку національної освіти України. Вміло володіє сучасними методичними технологіями у вихованні дітей дошкільного віку, вміє правильно організувати навчально - виховний процес.

9. Шкуренко Валентина Петрівна, методист методичного кабінету відділу освіти виконкому Бердянської міської ради. Досвідчений методист , яка здійснює контроль та керівництво стану викладання в початкових класах. Під її безпосереднім керівництвом вчителі шкіл міста неодноразово займали призові місця на обласному етапі.

10. Шерстюк Марина Леонідівна, керівник гуртка Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний». Висока результативність педагогічної праці підтверджена такими успіхами: обласні конкурси: «Космічні фантазії»( 1 місце), виставка - конкурс декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» І, ІІ місце; виставка - конкурс гуртківців початкового технічного моделювання ( І.ІІ місце), «Джерело творчості» у номінації «керівник гуртка -2016» - диплом лауреата тощо.

Роздрукувати сторінку

Повернутися назад
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua