Державна атестація комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясел – садка) № 28 «Малятко»
Державна атестація комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясел – садка) № 28 «Малятко» 09.12.2016 року закінчено Державну атестацію комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясел – садка) № 28 «Малятко» Бердянської міської ради Запорізької області.
Згідно наказу по відділу освіти від 09.12.2016 № 302 зазначений заклад визначено «Атестованим».

Державна атестація комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла – садок) № 3 «Ластівка»
Державна атестація комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла – садок) № 3 «Ластівка» Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», частини 3 статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, на виконання Плану проведення державної атестації, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 13.01.2015 № 0011 «Про затвердження плану державної атестації загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів на 2016 рік», наказу відділу освіти виконкому Бердянської міської ради від 24.10.2016 № 248 з 12.12.2016 розпочато Державну атестацію комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла – садок) № 3 «Ластівка» Бердянської міської ради Запорізької області.
Атестація буде проводитися у період з 12.12.2016 по 30.12.2016. Безпосередньо у закладі – з 12.12.2016 по 16.12.2016. До участі у роботі запрошуються батьки та громадськість.

Міжнародний день домашніх тварин
Міжнародний день домашніх тварин 30.11.2016р. з нагоди Міжнародного дня домашніх тварин на Станції юних натуралістів відбулася ознайомлювальна екскурсія для вихованців ДНЗ № 40 «Калинка».
Мета екскурсії: формувати пізнавальний інтерес до домашніх улюбленців; виховувати дбайливе ставлення до природи.
Керівники профільних гуртків: Золотова Т.М., Музика І.В., Шиндєр В.В. ознайомили дітей з мешканцями куточків живої природи, орнітології та міні-ферми, розповіли про видовий склад тварин і птахів, про особливості їх утримання. Вихованці дошкільного закладу розповіли про власних домашніх тваринок.
Дітлахи мали змогу поспілкуватися з тваринами та пташками у живому куточку СЮН, пригостити їх своїми дарунками. Фотозвіт

Міжнародний день інвалідів у центрі соціальної реабілітації дітей з особливими потребами
Міжнародний день інвалідів у центрі соціальної реабілітації дітей з особливими потребами 3 грудня 2016 відзначається Міжнародний день інвалідів. Це день людей сильних духом. 2 грудня 2016 року вихованці дошкільного навчального закладу № 34 «Оленка» відвідали концерт у Центрі соціальної реабілітації дітей з особливими потребами. Батьками вихованців було зібрано величезна кількість іграшок, які дошкільнята подарували дітям. Вони не просто подарували іграшки – вони подарували дітям радість. Нам дуже приємно, що вдома та в садочку виховують любов та шану до дітей з особливими потребами. Фотозвіт

Свято сім’ї «Родинне дерево»
Свято сім’ї «Родинне дерево» «Родина – це вся Україна, з глибоким корінням, з високим гіллям». Саме під таким гаслом пройшло свято сім’ї «Родинне дерево» в дошкільному навчальному закладі № 34 «Оленка». На свято завітали гості: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Омеляненко Алла Володимирівна, завуч БПГ № 2 та педагоги гімназії. Під вмілим керівництвом вихователів та музичних керівників учасники свята показали свої здібності, талант та артистичність. Наші творчі родини подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості у чудових піснях і танцювальних номерах. Фотозвіт

Екологічна акція «Найкраща годівничка»
Екологічна акція «Найкраща годівничка» З 21 по 25 листопада у дошкільному навчальному закладі № 34 «Оленка» пройшла екологічна акція «Найкраща годівничка».
В акції взяли участь батьки, вихованці та вихователі. Всіх вразив креативний та творчий підхід до виготовлення годівничок: дерев’яні, металеві, пластикові, прикрашені різноманітними оздоблювальними матеріалами, візерунками. Діти не тільки знали навіщо зробили годівнички, а й які пташки будуть там годуватись.
Фотозвіт

Державна атестація комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла – садок) № 28 «Малятко»
Державна  атестація  комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла – садок) № 28 «Малятко» Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», частини 3 статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, на виконання Плану проведення державної атестації, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 13.01.2015 № 0011 «Про затвердження плану державної атестації загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів на 2016 рік», наказу відділу освіти виконкому Бердянської міської ради від 15.09.2016 № 210 з 21.11.2016 розпочато Державну атестацію комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла – садок) № 28 «Малятко» Бердянської міської ради Запорізької області.
Атестація буде проводитися у період з 21.11.2016 по 09.12.2016. Безпосередньо у закладі – з 21.11.2016 по 25.11.2016. До участі у роботі запрошуються батьки та громадськість.

Майстер-клас для педагогів з Петриківського розпису
Майстер-клас для педагогів з Петриківського розпису 11 листопада в дошкільному навчальному закладі №34 «Оленка» відбувся майстер-клас для педагогів з Петриківського розпису, відповідальні вихователь Соколова Тетяна Анатоліївна та керівник гуртка Прасоленко Наталія Анатоліївна.
В ході заняття педагогів ознайомили зі значенням кожного з кольорів, які використовуються в даному розписі та технічною послідовністю виконання елементів розпису, оволодіння типами мазків, традиційно названих «колосок», «зернятко», «цибулька», «листячко», «квітка», «перехідний мазок». Присутні, наостанок, використовуючи всі види мазків петриківського розпису, намалювали свої малюнки. Всі отримали велике естетичне задоволення. Фотозвіт

Виставка творчих виробів в ДНЗ №3 «Ластівка»
Виставка творчих виробів в ДНЗ №3 «Ластівка» «Чарівні перетворення картоплі» - саме так в ДНЗ №3 «Ластівка» була названа й організована осіння виставка. Смішні й милі бульбові вироби, зроблені руками вихованців та їх батьків, - це відмінна розвиваюча гра для дітей, яку можна влаштувати в дитячому садку та вдома. У співавторстві з природою діти та дорослі легко виявили безцінний приклад дизайнерського мистецтва, де присутніми були уважність, фантазія, декілька необхідних деталей та велика ступінь везіння. Найбільш оригінальні композиції із забавних пуделів та лісових жителів підготували вихованці групи «Струмочок» - Анастасія Соболь та групи «Веселка» - Подзолкін Олександр. Не менш яскравих та величавих птахів зі своїми батьками зобразили Жовнерчук Олександра та Мельник Аліна. Розвиваючи творчий потенціал дітей і формуючи почуття прекрасного, дошкільнята знають, що цікаву саморобку або цілу композицію можна зробити з недорогого матеріалу, практично безкоштовно. Фотозвіт

Тиждень пожежної безпеки в ДНЗ №3 «Ластівка»
Тиждень пожежної безпеки в ДНЗ №3 «Ластівка» Сьогодні проблема безпеки розглядається як базисна потреба людини. Тому значної уваги приділяється в дошкільному закладі №3 «Ластівка» щодо попередження уникнення небезпечних ситуацій, загрози для життя й здоров’я вихованців та колективу. Завдяки проведенню Тижня пожежної безпеки з 07.10.2016 по 13.10.2016 вихователі та спеціалісти ДНЗ дуже ефективно попрацювали над тим, щоб діти засвоїли найпростіші правила. Організовано проведено навчальний тренінг з евакуації вихованців і працівників ДНЗ на випадок пожежі. В групі старшого дошкільного віку «Веселка» під керівництвом вихователя Гапоченко Ю. В. вихованці вчились користуватись протигазом. Під час проведення спортивної розваги «Відважні пожежники» дошкільники разом з інструктором з фізкультури Сапунцовою Г. П. продемонстрували свої вміння і знання з питань особистої безпеки, змагалися в швидкості та спритності. Молодші дошкільнята групи «Бджілки» за допомогою близького та зрозумілого малятам театралізованого дійства отримали важливу інформацію про небезпеку під час пожежі. Свої дії діти закріплювали в дидактичних та сюжетно-рольових іграх, проблемних ситуаціях, які можуть виникнути при будь-яких обставинах. Залучення батьків до роботи ДНЗ з цього питання простежувалось через групове та індивідуальне консультування, інформаційні листи, організацію виставки малюнків на тему «Вогонь – не гра!» Фотозвіт

Батьківські збори в ДНЗ №3 «Ластівка»
Батьківські збори в ДНЗ №3 «Ластівка» Взаємозв’язок батьків з педагогами дитячого садка сприяє згуртуванню дорослих з питань розвитку та виховання дітей дошкільного віку. Так, в дошкільному навчальному закладі № 3 «Ластівка». З 26 вересня 2016 року пройшли групові батьківські збори, які носили нетрадиційні форми співробітництва: це були і посиденьки, і інтелектуальний марафон, завдання якого носили змагальний характер, і телеміст, який сприяв концентрації уваги та інтересу з боку батьків тощо.
В підготовці та проведенні зборів активну участь взяла практичний психолог Окімбекова Т. В., яка познайомила батьків з користю проведення занять хатха-йоги для фізичного та психічного здоров’я дошкільників, з секретами поліпшення адаптаційного періоду дітей в ДНЗ, провела ігровий тренінг щодо підготовки дитини до успішного навчання в школі.
Під час зборів у кожній групі перед батьками вихованців виступила завідувач Завада Поліна Миколаївна, яка нагадала всім присутнім щодо Правил надання добровільної благодійної допомоги для потреб дошкільного закладу, зауважила про наявність розрахункового рахунку. Керівник представила повний звіт про виділення коштів із місцевого бюджету для потреб дитячого садка за сприянням міського голови та подякувала батьків за взаєморозуміння та співпрацю. Фотозвіт
Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 25 Далі
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua