Семінар для педагогів інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

3 листопада 2017 року в ЗДО №27 «Сонечко» проведено семінар для асистентів вихователів, асистентів вчителів, практичних психологів за темою: «Новітні форми роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання», в якому прийняли участь педагоги ЗДО №№20,27,39 , ЗОШ№№ 6,13, гімназії №3 та завідувач ПМПК Малуєва Т.В.

Мета: вивчення досвіду роботи, закладів освіти міста Бердянська та впровадження їх в практику роботи своїх закладів. Вихователем Дуліною С.В. разом з асистентом вихователя Комаристовою С.М. було проведено заняття в групі дітей з інклюзивною формою навчання за методикою «Лялька – як персона» з теми «Мої улюблені іграшки». Педагоги показали уміння взаємодії в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Семінар для педагогів  інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребамиСемінар для педагогів  інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребамиСемінар для педагогів  інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами


На попередню сторінку | Роздрукувати сторінку
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua