Методичне об’єднання керівників закладів дошкільної освіти
Методичне об’єднання керівників закладів дошкільної освіти

10 листопада 2017 року на базі закладу дошкільної освіти № 36 «Чебурашка» згідно до плану роботи відбулось засідання міського методичного об’єднання керівників закладів дошкільної освіти з теми: «Система менеджменту в управлінській діяльності керівника ЗДО».

Мета:
- модернізація управлінської діяльності керівника закладу дошкільної освіти враховуючи суттєве реформування систем освіти;
- підвищення рівня інформаційної компетенції керівників щодо організації системи менеджменту в управлінській діяльності;
- удосконалення знань, умінь та навичок з проблем сучасної управлінської діяльності щодо розвитку функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
- впровадження ефективних форм та методів роботи з педагогічними кадрами, формуванні побудови конструктивних взаємин з батьками вихованців та громадськістю.

Активну участь у засідання прийняли завідувач кафедри педагогіки вищої школи БДПУ Крижко В. В., завідувач сектору дошкільної та позашкільної освіти відділу освіти Лисенко Л. В., методист ММК відділу освіти Діхтярь Л. М.

Керівник методичного об’єднання Завада П. М. (завідувач ЗДО № 3 «Ластівка») спрямувала хід засідання на ключове завдання щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в умовах освітньої реформи.

Недаремно девізом заходу обрано слова американського письменника Стівена Кінга «Людина, яка відчула вітер змін, має будувати не щит від вітру, а вітряк». Зловити вітер змін в освіті і спрямувати його силу на сучасний розвиток налаштовані керівники міських закладів дошкільної освіти.

На попередню сторінку | Роздрукувати сторінку
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua