Новини:

Обласний семінар на базі Центру дитячо-юнацької творчості м. Бердянськ
Обласний семінар на базі Центру дитячо-юнацької творчості м. Бердянськ
Позашкільна освіта, як рівнозначна частина загально - державної освітньої системи – найважливіше поле діяльності, що надає широкі можливості для творчих перетворень, здатних дати ціннісний початок духовному перетворенню країни. Саме тому вона була і залишається важливим соціальним інститутом у процесах формування ціннісних орієнтирів майбутніх громадян країни...

Шановні освітяни!
Шановні освітяни!
Доводимо до Вашого відома лист Міністерства освіти і науки України від 13.10.2017 № 1/9-554 «Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту».

Майстер-клас для учнів
Майстер-клас для учнів
14 жовтня 2017 року близько 30 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста стали учасниками майстер-класу з робототехніки та інноваційних технологій, який був організований і проведений Громадською організацією «Центр освіти дорослих» (голова Буянов П.Г.), за участю кандидата технічних наук Антоненка О.В. на базі Бердянського державного педагогічного університету.

14 жовтня – День захисника України
14 жовтня – День захисника України
14 жовтня 2017 року відзначатиметься державне свято – День захисника України, встановлений Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину.

Крім того, День захисника України збігається з іншими важливими і шанованими у нашій країні святами - Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Козаки вірили, що свята Покрова Пресвятої Богородиці охороняє їх, а Богоматір вважали своєю заступницею і покровителькою. Саме 14 жовтня на Січі обирали нового отамана і влаштовували свято козацької мужності та відваги.

У цей День ми вітаємо всіх захисників України! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

Зі святом Вас дорогі наші захисники!

Учитель майбутнього очима сьогоднішніх учнів
Учитель майбутнього очима сьогоднішніх учнів
Наприкінці вересня учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста стали учасниками конкурсу міні-творів «Учитель майбутнього», який проводився на честь святкування ювілею Бердянського державного педагогічного університету з ініціативи кафедри математики та методики навчання математики (завідувач кафедри Вагіна Н.С.), Ради молодих учених університету та редакції газети «Університетське Слово»...

Співпраця з БДПУ
Співпраця з БДПУ
4 жовтня 2017 року на базі Бердянського державного педагогічного університету для учнів-учасників всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України відбувся круглий стіл "Сучасний стан розвитку науки в Україні", який провели в. о. ректора, професор Гуренко О.І. та професор Лиман І.І...

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
У загальноосвітніх навчальних закладах міста Бердянська з 1 по 31 жовтня 2017 року проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
Метою заходу є сприяння пошуку ефективних шляхів зміцнення фізичного і розв’язання проблем соціального здоров’я молоді засобами бібліотечної роботи, а також реалізації основних пріоритетів Нової української школи...

Святковий захід до Дня працівників освіти.
Святковий захід до Дня працівників освіти.
28 вересня 2017 року у великій залі Палацу культури імені Т.Г.Шевченка для педагогічних колективів навчальних закладів міста відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти.
Усі учасники заходу мали змогу переглянути в холі МПК інсталяцію «Освіти речі незабутні», зробити фото напам’ять.
Міський захід складався з двох частин...

Вітаємо!
Вітаємо!
Шановні колеги!

Вітаємо Вас з Днем соціального педагога!
Щиро бажаємо Вам успіхів і любові, наснаги, перемог і радості у вашій такій життєвонеобхідній та важливій професійній діяльності!

Туристичний зльот
Туристичний зльот
З 21 по 23 вересня 2017 року на о. Хортиця м. Запоріжжя проходив XXX Обласний Зльот – змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти. В зльоті брали участь 28 команд...

Фестиваль «Мрія вихователя єдина – серце України – це ДИТИНА».
Фестиваль «Мрія вихователя єдина – серце України – це ДИТИНА».
Вже стало доброю традицією наприкінці вересня збиратися у міському палаці ім. Шевченка з приводу чудового свята – Дня вихователя і всіх дошкільних працівників.
У цьому році фестиваль проводиться під гаслом : «Мрія вихователя єдина – серце України – це ДИТИНА».
27 вересня 16 вихователів з різних дошкільних закладів під час своїх виступів на головній сцені міста презентували свою творчу...
Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 54 Далі
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua