Новини:
Співпраця з БДПУ

4 жовтня 2017 року на базі Бердянського державного педагогічного університету для учнів-учасників всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України відбувся круглий стіл "Сучасний стан розвитку науки в Україні", який провели в. о. ректора, професор Гуренко О.І. та професор Лиман І.І.

Захід був організований за ініціативи Масютіної М.Е., керівника гуртка "Основи науково-дослідної діяльності" Центру дитячо-юнацької творчості. Професори БДПУ розповіли школярам про історію та нинішній стан вітчизняної науки, про наукову діяльність в університеті, дали поради щодо підходів до написання науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Вже понад десяти років конкурс щорічно проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Співпраця з БДПУСпівпраця з БДПУСпівпраця з БДПУСпівпраця з БДПУ


На попередню сторінку | Роздрукувати сторінку
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua