Новини:
Вітаємо переможців!
Вітаємо переможців!

У вересні-жовтні 2017 року Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно із Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти організовано проведення заочного етапу І обласної Інтернет-олімпіади з математики, в якому зареєструвалися для участі 1543 учня 7-11 класів закладів освіти області. Кваліфікаційний тест виконали 972 учні, журі допустило до участі в заочному етапі 446 учнів, проте надали свої роботи для перевірки 135 учнів, з них 16 – від м. Бердянська.

За рішенням обласного журі переможцями заочного етапу визнано 64 учні, з них 7 - вихованці закладів освіти Бердянська, а саме:
- Гвоздєва Анастасія, учениця 7 класу гімназії № 3 «Сузір'я»;
- Пєтухова Дарина, учениця 7 класу ЗОШ № 1;
- Татарчук Микола, учень 7 класу гімназії № 3 «Сузір'я»;
- Василішина Арина, учениця 9 класу БМЛ;
- Давиденко Олеся, учениця 11 класу гімназії № 1 «Надія»;
- Кос’яненко Анастасія, учениця 11 класу гімназії № 1 «Надія»;
- Плещицер Агнеса, учениця 11 класу гімназії № 3 «Сузір'я».

28 жовтня 2017р. на базі Запорізької гімназії № 28 відбувся очний етап І обласної Інтернет-олімпіади з математики, в якому взяли участь бердянські учні-переможці заочного туру: Гвоздєва А., Пєтухова Д., Василішина А. та Давиденко А.
За попередніми підсумками ІІ (очного) туру Гвоздєва Анастасія (гімназія № 3 «Сузір’я», вчитель Пітюкіна О.Ю.) посіла ІІІ місце, Кос’яненко Анастасія (гімназія № 1 «Надія», вчитель Савранська А.О.) посіла ІІ місце та отримала запрошення у І тур обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з математики.

Детальніше з результатами перевірки робіт учнів-учасників можна ознайомитися на блозі «Запорізькі учнівські олімпіади»

Вітаємо з перемогою учнів-призерів та вчителів, що їх підготували. Учасникам Інтернет-олімпіади бажаємо не засмучуватися бо сезон змагань тільки розпочато.


На попередню сторінку | Роздрукувати сторінку
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua