Новини:
Канікули! Пора навчатися!
Канікули! Пора навчатися!


Канікули – це не тільки час корисного дозвілля для вихованців Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М.Руднєвої, але й час для навчання наших педагогів, підвищення їх кваліфікації та педагогічної майстерності.

За традицією, вже третій рік поспіль у нашому Центрі в канікулярний час працює школа педагогічної майстерності. Програма «осінньої школи» (1-2 листопада 2017 р) була насиченою, різноманітною, цікавою. В плані її роботи були теоретичні та практичні заняття, майстер-клас, ділова гра.
В процесі дводенного навчання педагоги приймали участь у тренінгах:

• «Конфлікт» (тренер - Масютіна М.Е.), «Тайм-менеджмент сучасного педагога» (тренер - Тютюнникова О.О.);
• у семінарах: «Громадянське виховання в позашкільному закладі: ативні форми та методи роботи» (тренер - Демченко Н.Г.), «Вікові психологічні особливості підлітків як чинник їх схильності до небезпечної поведінки» (тренер - Кашкарьова Л.Р.);
• у практикумі: «Технологія Веб-квесту як ефективний засіб самоосвіти керівників гуртків» (Масютіна М.Е., Дяденчук О.Ф.),
• у майстер-класі «Техніка кінусайга – робота з тканиною (тренер Кара Н.І.), діловій грі «Хто крутіше?».

Закінчилась робота педагогів обговоренням Нового закону України «Про освіту». Залишилося основне - нові знання застосувати на практиці.
Ми впевнені: готувати вихованців до змін може тільки той педагог, який сам готовий до змін, який сам розвивається професійно.

Методист ЦДЮТ Демченко Н.Г.


Канікули! Пора навчатися!Канікули! Пора навчатися!Канікули! Пора навчатися!Канікули! Пора навчатися!

На попередню сторінку | Роздрукувати сторінку
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua