Новини:
Самоосвіта - шлях до успішності та самореалізації

Розвиток дошкільної освіти залишається одним із пріоритетних напрямів державної політики у галузі освіти. Основні завдання у 2017/2018 навчальному році — створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти, забезпечення дієвості особистісноорієнтованої освітньої системи та реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі.

Саме ці питання розглядалися на курсах підвищення кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів міста, організованих кафедрою дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР, у період з 12.06.2017 по 23.06.2017 року на базі ЗОШ №9.

44 вихователі підвищили фахову майстерність та професійну компетентність завдяки теоретичним та практичним заняттям за спецкурсом «Теорія та методика розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку».

Кожен із слухачів підготував та захистив курсові роботи за різними темами, як то: «Система дошкільної освіти в незалежній Україні», «Реалізація завдань Базового компоненту в діяльності вихователя ДНЗ», «Імідж вихователя дошкільного навчального закладу: складові та умови розвитку», «Реалізація наступності дошкільної та початкової освіти в діяльності ДНЗ та школи» тощо.

Самоосвіта  -  шлях до успішності та самореалізаціїСамоосвіта  -  шлях до успішності та самореалізації


На попередню сторінку | Роздрукувати сторінку
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua