Оздоровлення
Про формування бази даних дітей пільгових категорій для оздоровлення в державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м.Одеса) в 2017р.
Відділ освіти згідно з вимогами Закону України «Про оздоровлення і відпочинок дітей» складає банк даних учнів пільгових категорій, які бажають оздоровитися протягом 2017року в УДЦ «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, відповідно до Положення про порядок направлення дітей до УДЦ «Молода гвардія».
Безкоштовні путівки та з частковою оплатою надаються згідно з планом обласного розподілу.
Батьки пишуть заяви на оздоровлення у соціального педагога школи.Відкриття освітньо-виховного проекту «Літні мовні табори – 2016»
15 березня 2016 року в актовій залі головного корпусу Бердянського державного педагогічного університету відбулася презентація освітньо-виховного проекту «Літні мовні табори – 2016», який спрямований на створення навчально-методичної бази, що забезпечуватиме діяльність мовних таборів у 2016 році; формування мовно-мовленнєвої і соціокультурної компетенцій сучасних школярів; популяризацію вивчення іноземних мов серед українських школярів та мотивацію їх до трансформації набутих компетенцій після закінчення навчального року.Партнери проекту:
- Відділ освіти виконкому Бердянської міської ради;
- Бердянський державний педагогічний університет;
- Загальноосвітні навчальні заклади;
- Позашкільні навчальні заклади.

Керівники проекту:
- Зарва В.А., ректор Бердянського державного педагогічного університету;
- Лазуренко Н.О., начальник відділу освіти виконкому Бердянської міської ради.

Куратори проекту:
- Коваль Л.В., директор Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, Сердюк А.М., директор Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ;
- Скиртач Н.В., завідувач ММК відділу освіти виконкому Бердянської міської ради, Лодягіна Л.П., методист ММК відділу освіти виконкому Бердянської міської ради.

Модератори проекту:
- Чемоніна Л.В., доцент кафедри початкової освіти БДПУ;
- Коробова О.О., заступник директора з НВР БСШ № 16.

Учасники проекту:
Керівники, педагоги, учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів і студенти Бердянського державного педагогічного університету.

У навчальних закладах міста Бердянська створено необхідні умови для вивчення різних мов: української, російської, болгарської, англійської, німецької, французької, польської тощо. Мовні табори дозволять і школярам, і студентам поєднати навчання із захопливим відпочинком, задовольнити потребу дітей і молоді в неформальному спілкуванні та, найголовніше, — отримати мотивацію для подальшого вдосконалення вмінь і навичок з англійської, німецької та французької мов.

Щоб рухатися вперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів, вивчати їхню мову, звичаї та традиції. Сьогодні освітянами нашої держави зроблено перший крок в цьому напрямі – започатковано новий проект «Мовні табори».

Мета і завдання проекту:
- залучити вчителів іноземних мов ЗНЗ м. Бердянська та студентів БДПУ спеціальності «Іноземна мова» до створення методичної продукції, спрямованої на формування мовно-мовленнєвої і соціокультурної компетенцій сучасних школярів;
- практично реалізувати крос-культурний і полікультурний аспекти лінгвістичної освіти учнів ЗНЗ міста;
- популяризувати вивчення іноземних мов серед українських школярів та мотивувати їх до трансформації набутих компетенцій після закінчення навчального року;
- представити широкій громадськості різнобічну діяльність педагогів, керівників гуртків, студентів у контексті проголошення в Україні 2016 року Роком англійської мови.

Під час десяти занять з вчителями іноземних мов ЗНЗ та ПНЗ м. Бердянська, студентами ІППОМ та ІФ, волонтерами ІППОМ пройде ознайомлення з нормативними документами, віковими особливостями вихованців мовних таборів різних вікових груп, видами роботи з ними, складанням проектів днів роботи табору та презентація проектів. 28 квітня 2016 року учасники підсумують роботу над проектом «Мовний табір - 2016».

Модель мовного табору “English Galaxy – Deutsch Galaxis” Бердянської гімназії № 3 «Сузір´я» Бердянської міської ради Запорізької області

Влітку 2016 року на базі Бердянської гімназії №3 «Сузір’я» функціонував мовний табір. Основна мета мовного табору - зацікавити учнів у вивченні іноземних мов та сприяти самостійній підготовці вдома. Завдання мовного табору були визначені наступним чином:
- здобуття учнями необхіднихі мовних навичок;
- непомітне подолання мовного бар'єру;
- удосконалення розмовної мови;
- поєднання навчання із захоплюючим відпочинком;
- отримання мотивації для подальшого удосконалення англійської мови.
Завантажити план роботи мовного табору: завантажити

Роздрукувати сторінку

Повернутися назад
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua