Центр дитячо-юнацької творчості
Загальні відомості:
Тип навчального закладу: позашкільний навчальний заклад
Директор: Балабан Олег Костянтинович
Профілі навчання: науково-технічний, туристсько-краєзнавчий, спортивний, художньо-естетичний, гуманітарний.
Філії: «Маяк», «Дружба», «Дальня коса»
Контакти:
Індекс: 71108
Поштова адреса: Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, 24/56
E-mail: bcdut@ukr.net
Cайт: cdut.ostv.zp.ua
Телефон директора: (06153) 3-62-76
Телефон чергового: (06153) 3-64-46


Програми ЦДЮТ затверджені відділом освіти виконавчаго комітету Бердянської міської ради: переглянути

В жовтні 2013 року колишньому Будинку піонерів, а зараз Центру дитячо-юнацької творчості виповнюється 78 років. І тоді, в 1935, і зараз, в 2013, поспішають сюди маленькі і дорослі. В цьому приміщенні назавжди оселилося дитинство.

Якби ми могли скликати всіх вихованців ЦДЮТ за його 78-річне існування, то потрібно було б написати біля 75 тисяч запрошень. І якщо в 1935 році Будинок піонерів і Будинок культури знаходились в одному приміщенні, то у 1977 році він отримав нову будівлю, яка в 2000 році після великої реконструкції пережила друге народження.

Зараз в ЦДЮТ навчається біля 2-х тисяч дітей. Вони мають змогу приходити в гуртки за 34 напрямами: і серед них хореографічні, музичні, хорові, театральні колективи, гуртки іноземних мов, інформатики, астрономії, студій образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтв та багато інших.


Гуртківці ЦДЮТ - неодноразові переможці Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів. Бердянським дітям аплодували в Болгарії, Франції, Німеччині, за їх участю проходили виставки дитячої творчості в Японії, Росії, Білорусії, Іспанії, Канаді.2 дитячих колективи: хореографічний ансамбль «Сонечко» та ансамбль естрадного танцю «МарЛен» носять звання «Народний художній колектив». За високі творчі досягнення ансамблю бального танцю «Натхнення», ансамблю пісні «Полум’я», оркестру народних інструментів, театральному колективу, студії декоративно - ужиткового мистецтва «Природа та творчість», студії образотворчого мистецтва «Фантазія», гурткам «Вишивка», «Юні умільці» присвоєно звання «Зразковий художній колектив».Сьогодні ЦДЮТ потужний позашкільний заклад, який, окрім основного приміщення, має три філії в різних куточках міста: «Дружба» (мікрорайон «Скловолокна»), «Маяк» (мікрорайон «Нагірна частина»), «Дальня коса» (мікрорайон «Коса»).Центр дитячо-юнацької творчості - організатор великих дійств. Понад 15 тисяч дітей щорічно беруть участь у масових заходах Центру, серед яких Асамблея дитячої творчості, пісенні та театральні фестивалі, астрономічні конференції, дебатні турніри та багато-багато інших. А ведуть дітей і підлітків в чарівний світ пізнань і захоплень 40 прекрасних педагогів, 12 з яких колишні вихованці Центру.

Роздрукувати сторінку

Повернутися назад
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua