Cпортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я»
Cпортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я»
12 травня 2017 року на базі Бердянської загальноосвітньої школи №1 відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я». Учасниками спортивного свята стали сім’ї з трьох чоловік: мами, тата, дитини 2007-2009 р.н. із загальноосвітніх шкіл №№1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 16, гімназії №№ 2, 3.

«Фінал ЧОТИРЬОХ»
«Фінал ЧОТИРЬОХ»21-23 квітня 2017 року, в Рівному, відбувся «Фінал ЧОТИРЬОХ». Наша команда ДЮСШ (тренер - Ірина Фоменко) зійшла на п'єдестал пошани і здобула бронзові медалі

Чемпіонат Запорізької області з баскетболу
Чемпіонат Запорізької області з баскетболу
21 та 22 квітня в стінах Дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти проходив Чемпіонат Запорізької області з баскетболу серед команд дівчат 2002 року народження.

З 24 по 26 лютого 2017 року в м. Бровари проходив Чемпіонат України з ушу серед дітей та юніорів.
З 24 по 26 лютого 2017 року в м. Бровари проходив Чемпіонат України з ушу серед дітей та юніорів.

З 24 по 26 лютого 2017 року в м. Бровари проходив Чемпіонат України з ушу серед дітей та юніорів.

Відкритий Кубок С.П.Корольова зі спортивної аеробіки відбувся в м. Житомир 23-25 лютого 2017 р.
Відкритий Кубок С.П.Корольова зі спортивної аеробіки відбувся в  м. Житомир 23-25 лютого 2017 р.
Відкритий Кубок С.П.Корольова зі спортивної аеробіки відбувся в м. Житомир 23-25 лютого 2017 р.

Козацький гарт-2017
Козацький гарт-2017 27 січня 2017 року на базі Бердянської гімназії №3 «Сузір’я» відбувся міський тур обласного етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2017».
На заході були присутні гості: головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області Ієговська Марина Іванівна
Учасниками фестивалю стали учні та учителі 6 навчальних закладів міста Бердянська.
Урочисту частину заходу відкрила координатор фестивалю, директор гімназії №3 «Сузір’я» Кривунь О.В., яка щиро привітала учасників міського етапу і наголосила, що Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт» проводиться вже кілька років поспіль, за цей час він встиг стати одним з найулюбленіших спортивних змагань школярів. І це не дивно, бо наш край, наша славетна Запорізька земля є колискою козацтва вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.
Головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області Ієговська Марина Іванівна у своєму привітанні до спортсменів та суддів висловила впевненість, що саме такі змагання формують у учасників високу патріотичну свідомість, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.
Яскраві виступи учнів гімназії «Сузір’я» надали учасникам спортивного настрою та позитивних емоцій. Фотозвіт Відеозвіт Додаткова інформація

X Міжнародний турнір з художньої гімнастики
X Міжнародний турнір з художньої гімнастики X Міжнародний турнір з художньої гімнастики проходив в м. Біла Церковь м. Бердянськ представляли 11 гімнасток – вихованок ДЮСШ відділу освіти. В змаганнях брали участь 22 команди, 260 учасниць з м Біла Церков, Київ, Гомель, Дніпро, Черноморськ, Херсон, Вінніца, Запоріжжя, Черкаси, Березань, Миколаїв, Кривий Ріг.
Вихованки ДЮСШ вдало виступили на змаганнях та вибороли призові місця:
1 м. – Павленко Поліна, Драга нова Олександра
2 м. – Кара Софія
3 м. – Спічак Юля, Слободько Ліза Фотозвіт

Фестиваль «Відкриті уроки футболу»
Фестиваль «Відкриті уроки футболу» 27.10.2016 на базі Бердянської загальноосвітньої школи №3 (вул. Волонтерів,162) було вперше проведено фестиваль «Відкриті уроки футболу» в рамках розпочатого Федерацією футболу в Україні соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди». Цей проект направлений на допомогу в інтеграції дітей вимушено переміщених осіб у суспільство за допомогою гри в футбол.
В фестивалі взяли участь вчителі фізичної культури і практичний психолог ЗОШ №№3,4,5,7,11,гімназії №№2,3 – волонтери, учні 10-13 років та вчителі ЗОШ №3, 4, 5, 7, 11, гімназії №2, 3.
На урочисте відкриття фестивалю були запрошені:
Міський голова Чепурний В.П.
Перший Віце-президент Федерації Футболу України Костюченко В.К.
Президент Запорізької Федерації футболу Межейко В.І.
Заступник міського голови Дойнова Ю.В.
Виконавчий директор Запорізької Федерації футболу Штаудінгер О.І.
Начальник відділу освіти Липський В.М.
Начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Шумілов В.Г.

Військово – спортивне свято
Військово – спортивне свято 12 жовтня в Бердянській загальноосвітній школі №3 відбулися військово – спортивні змагання серед юнаків 10-11 класів, присвячені Дню Захисника України. В змаганнях брали участь ЗОШ №№1,2,3,5,6,9,11,16,20,гімназії №№2,3, БМЛ.
Програма проведення військово – спортивного заходу:
- фізична підготовка: метання гранати на дальність, підтягування на перекладині;
- допризовна підготовка: збір та розбір автомату, стрільба, одягання протигазу.
Змагання проводились:
- стрільба, збір та розбір автомату - на базі тиру ТСОУ (директор Готов Г.І.) - метання гранати на дальність, підтягування , одягання протигазу – на базі ЗОШ №3 (головний суддя викладач допризовної підготовки ЗОШ №3 Іванін І.Б.).
Після проходження юнаками всіх етапів змагань суддівська колегія підвела підсумки:
1 місце - ЗОШ №3, 2 місце ЗОШ- №20, 3 місце - ЗОШ №5.
За індивідуальними результатами проходження етапів змагань найкращими стали:
Карта шов Філіп(ЗОШ №20) метання гранати, зборка автомату
Гацький Дмитро (ЗОШ №11) стрільба, метання гранати
Трибушкін Олександр (ЗОШ №3) підтягування на перекладині
Вітаємо переможців і бажаємо всім юнакам, майбутнім захисникам Вітчизни, сил, здоров'я, бадьорого настрою та всього найкращого!

Турнір з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup
Турнір з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup В період з 5 по 7 жовтня в м. Бердянську на базі БСШ №16 проходив турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup». Участь в турнірі взяли 11 загальноосвітніх навчальних закладів міста. За результатами проведених змагань з волейболу у рамках турніру «UNICEF Volleyball Cup» на першому (міському ) етапі переможцями стали:
зона І - БСШ №16
зона ІІ- ЗОШ №11
зона ІІІ - ЗОШ №20
В фінал вийшла збірна команда ЗОШ №11 (керівники : Чепурненко О.В., Тимченко Н.О.). 21 жовтня 2016 року в м. Бердянську відбудуться обласні зональні змагання на базі ЗОШ №11. Учасники змагань: збірні команди ЗОШ №11 м. Бердянськ і команда м. Оріхів. Побажаємо учасникам перемоги! Фотозвіт

Відкритий Чемпіонат України з художньої гімнастики
Відкритий Чемпіонат України з художньої гімнастики З 26 по 28 вересня 2016 року в м. Бердянську на базі ДЮСШ ім. Заслуженого вчителя України Назарова Є.І. проходив відкритий Чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів за програмою КМСУ та першого дорослого розряду.
В змаганнях брали участь 100 учасниць 14 команд з різних областей України: Київ, Винниця, Черкаси, Суми, Дніпро, Кривий Ріг, Маріуполь, Бердянськ. Запрошені гості змагань: Денисова В.І., представник Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України, Івакін В.М., представник Запорізького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. В чесні боротьбі наші дівчата вибороли наступні місця:
- Полищук София - 2 місце
- Легеза Валентина - 3 місце
- Щитова Кристина - 3 місце
- Слободько Елизавета - 4 місце
- Васильченко София - 4 місце. Вітаємо переможців! Фотозвіт
Назад 1 2 3 Далі
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua