Виховна робота
Конкурси та масові заходи: Посилання

Методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році
Завантажити: посилання
Нормативно-правове забезпечення:

Про затвердження положень про музеї при дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України
Завантажити: посилання

План заходів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо протидії торгівлі людьми до 2020 року
Завантажити: посилання

Про залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої діяльності та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти Запорізької області на базі КЗ «Центру туризму» ЗОР у 2017 році
Завантажити: посилання

Про затвердження положень про музеї при дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України.
Завантажити:посилання

Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.
Завантажити: посилання

Про програму виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
Завантажити: посилання

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція. Методичний посібник для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми. 10 клас.
Завантажити: посилання

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція. Методичний посібник для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми. 11 клас.
Завантажити: посилання

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція. Методичний посібник для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми. 7 клас.Завантажити: матеріал

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція. Методичний посібник для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми. 8 клас.
Завантажити: посилання

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція. Методичний посібник для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми. 9 клас.
Завантажити:посилання

Впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»Навчально-методичний посібник (для системи післядипломної педагогічної освіти)
Завантажити: посилання

Творимо майбутнє відповідально й ощадливо програма cоціально-фінансової освіти й виховання для учнів загальноосвітніх навчальних закладів (методичний посібник)
Завантажити: посилання

Роздрукувати сторінку

Повернутися назад
© 2012-2017 Відділ освіти виконкому Бердянської міськради
71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.Університетська,33
Телефон: (06153) 4-70-10 Електронна пошта:oono@rada-berdyansk.gov.ua